Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Apartament me qera 3+1
ID: MEI2752
Apartament
Per Qira
500 €
Sip. Totale: 115 m2
Adresa
Pershkrimi

Te Tregu elektrik jepet me qera apartament 3+1 prane supermarket Spar. Apartamenti ndodhet ne katin 3 ne nje pallat te ri me ashensor. Eshte i orhganizuar nje kuzhina bashke me ambjention e ndenjes dhe tre dhomat dy prej te cilave kane dalje na ballko. Apartamenti ka dy tualete. Orientimi eshte nga Perendimi. Ka mundesi parkimi. Zona ne te cilen ndodhet ka prane saj markete, kafene dhe dalje ne rrugen kryesore. Disponon certifikate pronesie. Kontaktoni agjentin Ardit Lici 067 60 88 200 per te vizituar pronen ose nje prone te ngjashme.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 110 m2
  • Sip. Totale: 115 m2
  • 500 €
  • Shkolla e Baletit
  • 57
  • 3
Shperndaje