Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1
ID: MEI2750
Apartament
Per Qira
400 €
Sip. Totale: 70 m2
Adresa
Pershkrimi

Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 70m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jepet me qira totalisht i arreduar ne menyre cilesore, i pabanuar me pare. Cmimi: 400 Euro / Muaj.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 70 m2
  • Sip. Totale: 70 m2
  • 400 €
  • Myslym Shyri
  • 75
  • 7
Shperndaje