Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Ambjent me qera te Bulevardi Zhan D'Ark
ID: MEI2749
mei.multipurpose_space
Per Qira
1,100 €
Sip. Totale: 156 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet me qera ambjent me siperfaqe 156 m2 ne Bulevardin Zhan D'Ark prane Maternitetit te ri.. Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e dyte te tij. Orientimi i ambjentt eshte nga Jugu dhe ka pamje mbi rrugen kryesore. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra. Ambjenti ka fasade xhami cka e ben te mundur reklamimin dhe shikueshmerine. Disponon dokument pronesie. Qeraja eshte 1100 euro bruto.

Tipare
  • Dhomë gjumi
  • Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 132 m2
  • Sip. Totale: 156 m2
  • 1,100 €
  • Materniteti i ri
  • 63
  • 2
Shperndaje