Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA 3+1, LIQENI I THATE
ID: MEI2696
Apartament
Per Qira
380 €
Sip. Totale: 100 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet me qira apartament 3+1 tek Liqeni i Thate. Apartamenti eshte i mobiluar pervec njeres dhome te gjumit. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon, ballkon, 1 tualet. Zona eshte mjaft e qete dhe me akses. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 90 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 380 €
  • Liqeni i Thate
  • 107
  • 2
Shperndaje