Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1, FIORI DI BOSCO
ID: MEI2671
Apartament
Per Shitje
89,000 €
Sip. Totale: 94 m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Fiori di Bosco, nje nder komplekset me te kerkuara ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim, ne kullen e 3-te me orientim nga Lindja. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje me kuzhine, 2 tualete, ballkon. Kubatura eshte shume e rregullt dhe orientimi perfekt, nuk ka pallat perballe qe ti bllokoje pamjen nga Mali i Dajtit. Cilesia e punimeve eshte superiore, pallati eshte i veshur me fasade te ventiluar. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 84 m2
  • Sip. Totale: 94 m2
  • 89,000 €
  • Don Bosko
  • 251
  • 2
Shperndaje