Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 BOSH PER ZYRA OSE BANIM, 21 DHJETORI.
ID: MEI2638
Apartament
Per Qira
450 €
Sip. Totale: 82 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 bosh afer Inxhinierise se Ndertimit . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e 2-te banim, cka e ben mjaft te pershtatshem per zyra. Apartamenti eshte i shtruar teresisht me parket dhe punimet jane shume cilesore. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 75 m2
  • Sip. Totale: 82 m2
  • 450 €
  • 21 dhjetori
  • 139
  • 2
Shperndaje