Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE ASTIR.
ID: MEI2555
Apartament
Per Shitje
73,000 €
Sip. Totale: 109 m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne Unazen e Re. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te bollshme, parahyrje dhe korridor, 2 tualete, 2 ballkone. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar, mobiljet jane te perdorura per nje kohe te shkurter. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 95.3 m2
  • Sip. Totale: 109 m2
  • 73,000 €
  • Astiri
  • 509
  • 5
Shperndaje