Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Laprake, Shitet Apartament 1+1
ID: ami 582
Apartment
For sale
63,500 €
75 m2
Adrese
Pershkrim

Laprake, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 74.61m2, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi: 850 Euro / m2, i negociueshem. Per me shume informacion, kontaktoni Klodin: +355675088804

Tipare
 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75
 • Siperfaqe neto : 75
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 75 m2
 • 63,500 €
 • Tirana - Laprake
 • 48
 • 8
Video

Shperndaj