Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Xhamllik, Jepet me Qira Apartament 2+1
ID: ami 580
Apartment
To rent
290 €
100 m2
Adrese
Pershkrim

Xhamllik, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 100m2, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jepet totalisht i arreduar ne menyre moderne. Cmimi: 35000 Leke / Muaj. Per me shume informacion, kontaktoni Klodin: +355675088804

Tipare
 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 100 m2
 • 290 €
 • Tirana - Xhamlliku
 • 68
 • 4
Video

Shperndaj