Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Sheshi Wilson, Jepet me Qira Apartament 2+1
ID: ami 579
Apartment
To rent
700 €
100 m2
Adrese
Pershkrim

Sheshi Wilson, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 100m2, ndodhet ne katin 7-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon te bollshem. Jepet me Qira totalisht i mobiluar ne menyre cilesore. Cmimi: 700 Euro / Muaj, i negociueshem. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni Inon: +355675088805

Tipare
 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 100 m2
 • 700 €
 • Tirana - Sheshi Willson
 • 83
 • 7
Video

Shperndaj