Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Apartament per shitje
ID: Epoz 47
Apartment
For sale
90,000 €
175 m2
Adrese
Pershkrim

Apatamenti eshte i pozicionuar prane viles se Zogut . shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: korridori qe ben shperndarjen e dhomave, sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande 60 m2. Veranda ofron nje pamje fantasik nga deti . Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0672005252

Tipare
  • Siperfaqe totale : 175
  • Siperfaqe neto : 107
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 175 m2
  • 90,000 €
  • Durrës
  • 822
  • 4
Video

Shperndaj