Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

OKAZION - Prane Vilave te Selites, Shitet Apartament 2+1
ID: ami 574
Apartment
For sale
80,000 €
137 m2
Adrese
Pershkrim

Prane Vilave te Selites, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 137m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet i mobiluar. Cmimi: 580 Euro / m2, i negociueshem. Per me shume informacion: +355676088700

Tipare
 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 137
 • Siperfaqe neto : 137
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 137 m2
 • 80,000 €
 • Tirana - Selite
 • 126
 • 3
Video

Shperndaj