Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Blv. Zhan D'Ark, Prane Gjykates se Apelit, Jepet me Qira Ambjent per zyra, e mobiluar
ID: ami 569
Office / Practice
To rent
400 €
109 m2
Adrese
Pershkrim

Blv. Zhan D'Ark, Prane Gjykates se Apelit, Jepet me Qira Ambjent per zyra, e mobiluar. Ambjent me nje siperfaqe 109m2, ndodhet ne katin e 4-rt, te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga 3 hapsira, 2 tualete dhe 2 ballkone. Jepet me totalisht i mobiluar per zyra. Cmimi: 400 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355672912333

Tipare
 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 109
 • Siperfaqe neto : 109
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualet
 • 109 m2
 • 400 €
 • Tirana - Blv. Zhan D'Ark
 • 94
 • 4
Video

Shperndaj