Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Myslym Shyri , Jepet Me Qira Apartament 3+1.
ID: ami 560
Apartment
To rent
600 €
150 m2
Adrese
Pershkrim

Myslym Shyri , Jepet Me Qira Apartament 3+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 150m2 ndodhet ne katin e 3-te . Organizimi fillon nga ambjenti i ndenjes , ambjenti i gatimit , 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Eshte i mobiluar dhe arreduar totalisht ne menyre bashkohore. Cmimi 600Euro/Muaj. Per me shume info kontaktoni ne nr : 0675088804

Tipare
 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 150
 • Siperfaqe neto : 150
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualet
 • 150 m2
 • 600 €
 • Tirana - Myslym Shyri
 • 53
 • 3
Video

Shperndaj