Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Komuna e Parisit Shitet apartament 2+1.
ID: mei 829
Apartment
For sale
140,000 €
135 m2
Adrese
Pershkrim

Tek komuna e parisit shitet apartament 2+1 ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon i madh qe ben lidhjen e te gjitha dhomave. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Disponon dokument pronesie. Apartamenti mund te perdoret per banim ose per biznes. Per me shume info kontakto ne numrin: 0675088803.

Tipare
 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 135
 • Siperfaqe neto : 125
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualet
 • 135 m2
 • 140,000 €
 • Tirana
 • 54
 • 1
Video

Shperndaj