Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Gjykata E Apelit, Jepet Me Qira Duplex 1+1.
ID: mei 828
Duplex
To rent
300 €
50 m2
Adrese
Pershkrim

Tek Gjykata e Apelit, jepet me qira Duplex 1+1, ne katin e 5, te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne forme Duplex-i, me sallon ndenje, dhome gjumi, tualet. Orientimi i apartamentit eshte Veri. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i pershtatur ne menyre shume funksionale duke shfrytezuar mire hapesiren e brendshme. Apartamenti eshte shume i pershtatshem per çift. Kontakto Julvinin ne numrin +355 675088801, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme.

Tipare
 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 50
 • Siperfaqe neto : 50
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 50 m2
 • 300 €
 • Tirana - Blv. Zhan D'Ark
 • 148
 • 5
Video

Shperndaj