Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Komuna e Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1.
ID: mei 827
Apartment
To rent
350 €
96 m2
Adrese
Pershkrim

Tek komuna e parisit, tek kristal center jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualte dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tipare
 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 96
 • Siperfaqe neto : 96
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualet
 • 96 m2
 • 350 €
 • Tirana
 • 49
 • 4
Video

Shperndaj