Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, KTHESA E KAMZES.
ID: mei 826
Apartment
To rent
190 €
128 m2
Adrese
Pershkrim

Jepet me qira apartament 2+1 bosh afer Casa Italia. Apartamenti ndohet ne nje pallat te ri ne katin e 6-te. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon te madh ndenje me kuzhine, 2 tualete, ballkon te bollshem. Ndodhet ne nje zone te qete dhe te aksesueshme. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Tipare
 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 128
 • Siperfaqe neto : 118
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualet
 • 128 m2
 • 190 €
 • Tirana - Dogana
 • 73
 • 6
Video

Shperndaj