Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Te lagjja nr.1, Vollga, Shitet Apartament 3+1
ID: Epoz 30
Apartment
For sale
130,000 €
137 m2
Adrese
Pershkrim

Te lagjja nr.1, Vollga, Shitet Apartament 3+1. Apartamenti organizohet si me poshte: sallon i bollshem, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne kati i 4-te banimi dhe eshte i pajisur me ashensor. Apartamenti shitet i mbiluar . Siperfaqja neto e tij eshte 140m2, i pajisur me certefikate pronesie

Tipare
  • Siperfaqe totale : 137
  • Siperfaqe neto : 127
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 137 m2
  • 130,000 €
  • Durrës
  • 69
  • 4
Video

Shperndaj