Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Bllok tek pallatet Agimi , jepet me qira ambient per zyra Duplex
ID: ami 542
Commercial
To rent
520 €
120 m2
Adrese
Pershkrim

Bllok tek pallatet Agimi ,jepet me qira apartament per zyra Duplex.Organizohet nga 3ambjente, 2 tualet i . Kati 0 dhe 1 dhe nje ambient bodrum me siperfaqje 30m2 .Ambienti ka siperfaqje prej 120m2 Cmimi: 520euro / muaj perfshire dhe tatimin ne burim Per me shume, kontaktoni ne nr 0672049900

Tipare
  • Siperfaqe totale : 120
  • Siperfaqe neto : 120
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 120 m2
  • 520 €
  • Tirana - Blloku
  • 25
Video

Shperndaj