Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Rr Sami Frasheri tek pallati i Zvarofskit , jepet me qira ambient per zyra
ID: ami 541
Commercial
To rent
630 €
60 m2
Adrese
Pershkrim

Rr Sami Frasheri tek pallati Zvarofskit, jepet me qira apartament per zyra .Organizohet nga 1 ambjente, 1 tualet i perbashket . Kati i 2-te me fasade xhami me pamje nga rruga .Ambienti ka siperfaqje prej 60m2 Cmimi: 630euro / muaj perfshire dhe tatimin ne burim Per me shume, kontaktoni ne nr 0672049900

Tipare
  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 60
  • Siperfaqe neto : 60
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 60 m2
  • 630 €
  • Tirana - Myslym Shyri
  • 21
Video

Shperndaj