Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Ne Fresk, Shitet Apartamenti 3+1 I Mobiluar.
ID: mei 812
Apartment
For sale
125,000 €
250 m2
Adrese
Pershkrim

Ne Fresk, ne rrugen e Teleferikut prane Restorant Deliut shitet apartamenti 3+1. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri. Apartamenti organizohet: ne ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, depo, apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje-Perendim duke bere qe te kete ndriçim gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 250m2 ku, 140 m2 eshte neto dhe 110 veranda. Apartamenti eshte i paisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per Me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Albin ne numrin +355 67 602 3888.

Tipare
 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 140
 • Siperfaqe neto : 250
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualet
 • 250 m2
 • 125,000 €
 • Tirana - Fresku
 • 122
 • 6
Video

Shperndaj