Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Zogu i Zi kompleksi rezidencial Folejagjelber, shitet apartament 2+1
ID: ami 540
Apartment
For sale
116,610 €
101 m2
Adrese
Pershkrim

Tek Zogu i Zi kompleksi rezidencial Folejagjelber, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 101.4m2, ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi: 1150 Euro / m2. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni agjentin ne numrin e telefonit: +355672049900

Tipare
  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 101.4
  • Siperfaqe neto : 88.6
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 101 m2
  • 116,610 €
  • Tirana - Zogu I Zi
  • 23
Video

Shperndaj