Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Te Shkembi i Kavajes, Shitet Apartament 1+1
ID: Epoz 28
Apartment
For sale
36,500 €
56 m2
Adrese
Pershkrim

Në shkëmbin e Kavajes, shiten apartamente 1+1, ku spikat pamja e mrekullueshme e bregdetit ranor dhe cilësia e punimeve. Cilësia e ndërtimit në apartamente përfshin: Dyshemeja e shtruar me parket Dritare plastike me xham triplex Hidrosanitare cilësore Izolim me sistem kapot Ashensor Schindler Certifikatë pronësie. Kontakto tani 0672005151 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Tipare
  • Siperfaqe totale : 56
  • Siperfaqe neto : 66.5
  • Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 56 m2
  • 36,500 €
  • Durrës
  • 16
Video

Shperndaj