Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Rruga Ibrahim Rugova, Prane Gardes, Jepet me Qira Ambjent Per Zyra
ID: ami 523
Office / Practice
To rent
1,300 €
135 m2
Adrese
Pershkrim

Rruga Ibrahim Rugova, Prane Gardes, Jepet me Qira Ambjent Per Zyra. Ambjent me nje siperfaqe 135m2, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje arredim shume cilesor per zyra, me nje siperfaqe te bollshme dhe me nje lokacion shume te pershtatshem per aktivitetin tuaj, brenda Bllokut, ne nje nder zonat me elitare te Tiranes. Cmimi: 1300 Euro / Muaj, Taksat te perfshira ne cmim. Per me shume informacion, kontaktoni Klodin: +355675088804

Tipare
  • Tualet (e) : 2
  • Siperfaqe totale : 135
  • Siperfaqe neto : 135
  • Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 135 m2
  • 1,300 €
  • Tirana - Garda
  • 205
  • 4
Video

Shperndaj