Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1
ID: mei 791
Apartment
For sale
85,000 €
103 m2
Adrese
Pershkrim

Tek kodra e diellit , rruga Rrapo Hekali shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete( njeri me dritare) dhe ballkoni. disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tipare
 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 103
 • Siperfaqe neto : 97
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualet
 • 103 m2
 • 85,000 €
 • Tirana
 • 86
 • 4
Video

Shperndaj