Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1
ID: mei 790
Apartment
For sale
68,000 €
78 m2
Adrese
Pershkrim

Tek kodra e diellit , rruga Rrapo Hekali shitet apartament 2+1 ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tipare
 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 78
 • Siperfaqe neto : 70.5
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 78 m2
 • 68,000 €
 • Tirana
 • 270
 • 1
Video

Shperndaj