Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Super vile te Akacia Hills
ID: 463
Villa
For sale
Na kontaktoni €
600 m2
Adrese
Pershkrim

Shitet vile e mobiluar ne nje nga komplekset e vilave me te mira ne Tirane. Vila ndodhet te Kompleksi Akacia Hills. Ajo eshte tre kate plus nje kat papafingo. Vila eshte e organizuar si me poshte : Ne katin -1 jane 2 poste parkimi, lavanderi, nje sallon ndenje, nje tualet dhe ambjenti i gatimit. Ne katin perdhe nje sallon i madh ndenje dhe ambjenti i oxhakut funksional, kuzhine me vete. tualet , dhe nje dhome garderobe dhe nje studio. Kati i pare ka 3 dhoma gjumi, dy tualete , nje dhome garderobe dhe nje verande te madhe. Kati papafingo ka nje dhome garderobe te madhe, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Siperfaqa totale e viles eshte 600 m2 e ndertuar mbi nje truall me siperfaqe 750 m2. Oborri eshte i gjelberuar dhe i kuruar ne detaje ashtu si dhe vet vila nga brenda. Pjese e viles eshte edhe nje kend i dedikuar vetem per barbeque. Vila eshte e investuar me sistem kapot dhe sistem qendror chiller te instaluar ne dysheme. Vila shitet ashtu sic ju e shikoni ne foto. Per me shume info kontaktoni me Glediusin ne nr. 0676022313

Tipare
  • Siperfaqe totale : 600
  • Truall/ toke : 750
  • Siperfaqe neto : 600
  • Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 600 m2
  • 1 €
  • Tirana - Mjull
  • 160
Video

Shperndaj