Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Te Mali i Robit, Shitet Apartament 2+1+1
ID: Epoz 18
Apartment
For sale
90,000 €
250 m2
Adrese
Pershkrim

Shitet Apartament Te Mali i Robit, shitet apartament 2+1+1 me nje siperfaqe 250m2. Apartamenti eshte e organizuar si me poshte: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon i bollshem si dhe verand teper te madhe . Siperfaqa e madhe te mundeson ta ndash ate ne 2 apartamente te ndryshem. Disponon dekumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani agjentin Ina Dushi 0672005252 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Tipare
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 250
  • Siperfaqe neto : 83
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 250 m2
  • 90,000 €
  • Durrës
  • 86
Video

Shperndaj