Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Te Shkëmbi i Kavajës, Shitet Apartament 1+1
ID: Epoz 17
Apartment
For sale
40,800 €
68 m2
Adrese
Pershkrim

Shitet Apartament. Te Shkembi i Kavajes shitet apartament 1+1 pallat i ri, i sapo perfunduar, i pajisur me ashensor dhe me pamje te mrekullueshme nga deti dhe gjelberim. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenjeje me ambjent gatimi dhe nje dhome gjumi, tualet dhe verande te madhe. Disponon dekumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Ina Dushi: 0672005252 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Tipare
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 68
  • Siperfaqe neto : 68
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 68 m2
  • 40,800 €
  • Durrës
  • 43
  • 4
Video

Shperndaj