Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET 2+1 I MOBILUAR, KTHESA E KAMZES.
ID: mei 789
Apartment
For sale
66,000 €
108 m2
Adrese
Pershkrim

Shitet apartament i mobiluar tek Kthesa e Kamzes. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et ne nje nga pallatet me cilesore ne ate zone. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine, 2 tualete, korridorin shperndares dhe 1 ballkon te bollshem. Shitet i mobiluar totalisht ne menyre bashkekohore. Orientimi eshte nga Lindja dhe kubatura eshte shume e rregullt. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Tipare
 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 108
 • Siperfaqe neto : 96
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualet
 • 108 m2
 • 66,000 €
 • Tirana - Dogana
 • 288
 • 4
Video

Shperndaj