Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Ne Laprake Shitet Apartament 3+1+2
ID: ami 521
Apartment
For sale
122,000 €
123 m2
Adrese
Pershkrim

Ne Laprake Shitet, tek Procredit Bank, Apartament 3+1+2. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti ka organizim shume te mire dhe shitet bosh. Pallati eshte i perfunduar se fundmi dhe disponon certifikate pronesie. Per me shume detaje ju lutem kontaktoni me Inon ne nr 0675088805.

Tipare
 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 22.5
 • Siperfaqe neto : 112.3
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualet
 • 123 m2
 • 122,000 €
 • Tirana - Laprake
 • 92
 • 2
Video

Shperndaj