Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Ne Rrugen E Kavajes Shitet Apartament 2+1
ID: ami 519
Apartment
For sale
130,000 €
134 m2
Adrese
Pershkrim

Ne rrugen e Kavajes, prane Globe, shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ai organizohet si me poshte: nje dhome ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande me hapsire shume te bollshme. Apartamenti shitet bosh. Per me shume detaje ju lutem kontaktoni me Inon ne nr 0675088805.

Tipare
 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 134
 • Siperfaqe neto : 123.6
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualet
 • 134 m2
 • 130,000 €
 • Tirana - Rruga e Kavajes
 • 114
 • 2
Video

Shperndaj