Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Rruga e Kavajes, tek Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 1+1
ID: mei 788
Apartment
To rent
350 €
73 m2
Adrese
Pershkrim

Rruga e Kavajes, tek Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 1+1 . Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, nje dhome gjumi , nje tualet dhe ballkon . Eshte totalisht i mobiluar. Cmimi: 350 Euro/Muaj . Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr: 0695229458

Tipare
  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 73
  • Siperfaqe neto : 65
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 73 m2
  • 350 €
  • Tirana - Rruga e Kavajes
  • 63
Video

Shperndaj