Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1
ID: ami 482
Apartment
For sale
109,000 €
109 m2
Adrese
Pershkrim

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 104m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni, dy dhoma gjumi, 2 tualete, ku njeri eshte me ajrosje natyrale, dhe 1 ballkon. Shitet totalisht i mobiluar. Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor, i rivleresuar. Cmimi: 109.000 Euro, i negociueshem. Per me shume informacion: +355676088700

Tipare
  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe neto : 109
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 109 m2
  • 109,000 €
  • Tirana
  • 277
  • 2
Video

Shperndaj