Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Prane Gjimnazit Partizani Shitet Duplex
ID: 448
Duplex
For sale
56,000 €
37 m2
Adrese
Pershkrim

Ne rrugen 4 Deshmoret, prane Gjimnazit Partizani , shitet apartament duplex. Duplexi ka nje siperfaqe prej 58 m2 te brendshme dhe nje verande me siperfaqe prej 37 m2. Ai ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri. Organizimi i duplexit eshte si me poshte: ne katin e pare ndodhet nje dhome ndenje sebashku me ambjentin e gatimit dhe nje tualet, ndersa ne katin e dyte ndodhet nje dhome gjumi. Aktualisht eshte dhene me qira per zyre. Duplexi disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume info apo per te organizuar nje vizite ne prone kontaktoni me Redin ne nr. 0672049600

Tipare
  • Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 37 m2
  • 56,000 €
  • Tirana - Rruga Bardhyl
  • 252
  • 1
Video

Shperndaj