Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Ne Bllok, Tek rruga Sami Frasheri jepet me qira ambjent per zyra.
ID: ami 478
Apartment
To rent
900 €
130 m2
Adrese
Pershkrim

Organizohet nga 4 ambjente dhe secila e shoqeruar me tualet ne vete. Kati i 1-re banim te nje pallati egzistuest .Ambienti ka siperfaqje prej 130m2 Cmimi: 900 euro / muaj perfshire dhe taksat. Per me shume, kontaktoni ne nr. 0675088809

Tipare
  • Tualet (e) : 4
  • Siperfaqe totale : 130
  • Siperfaqe neto : 130
  • 4 Dhoma gjumi
  • 4 Tualet
  • 130 m2
  • 900 €
  • Tirana - Blloku
  • 155
Video

Shperndaj