Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Ne Porcelan ne Zonen e " Varrit Bamit"
ID: 447
Apartment
For sale
42,000 €
52 m2
Adrese
Pershkrim

Ne Porcelan ne zonen e "Varrit te Bamit" Shitet Apartament 1+1 ne katin e katert te nje pallati ekzistues ( parafabrikate). Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Per me shume Info kontaktoni Redin ne numrin e telefonit 0672049600

Tipare
  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 52
  • Siperfaqe neto : 52
  • Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 52 m2
  • 42,000 €
  • Tirana - Varri I Bamit
  • 124
Video

Shperndaj