Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Komuna e Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1.
ID: mei 764
Apartment
To rent
330 €
126 m2
Adrese
Pershkrim

Tek komuna e parisit afer pasticeri Nefeli jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit. Per me shume info kontakto Elvin ne numrin 0675088803.

Tipare
 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 126
 • Siperfaqe neto : 126
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualet
 • 126 m2
 • 330 €
 • Tirana
 • 51
 • 8
Video

Shperndaj