Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet Me Qira Ne Qender Apartament 2+1.
ID: mei 763
Apartment
To rent
500 €
70 m2
Adrese
Pershkrim

Ne qender te Tiranes jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 10 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode, Per me shume informacion kontaktoni Brunen ne 068 90 89 655.

Tipare
 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 70 m2
 • 500 €
 • Tirana
 • 48
 • 10
Video

Shperndaj