Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Astir , Prane 2 Palmave Shitet Apartamet 2+1+Garazhd .
ID: ami 477
Apartment
For sale
68,000 €
101 m2
Adrese
Pershkrim

Astir , Prane 2 Palmave Shitet Apartamet 2+1+Garazhd . Apartamenti me siperfaqe totale 101 m2, i organizuar ne ambjent ndenje, gatimi me vete, 2 dhoma gjumi , 2 tualet(me dritare) dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te (jo te fundit) te nje pallati te ri . Punime ndryshe nga firma , duke filluar qe nga suvatimi, pllakat , linje kaldajash, grila, tenda , dyer , dritare. Orientimi Jug-Lindje . Shitet pjeserisht i mobiluar. Cmimi: 68.000 Euro , ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi ne -1. Ne proces Hipotekimi. Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr +355675088804

Tipare
 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 101
 • Siperfaqe neto : 92
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualet
 • 101 m2
 • 68,000 €
 • Tirana - Astiri
 • 214
 • 6
Video

Shperndaj