Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Sheshi Willson , jepet me qira apartament 3+1
ID: ami 461
Apartment
To rent
1,800 €
170 m2
Adrese
Pershkrim

Tek Sheshi Willson , Jepet me Qira Apartament 3+1 + Garazh. Apartament me nje siperfaqe 160m2, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni me guzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete. Jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre cilesore, i pa banuar me pare. Cmimi - 1800 Euro / Muaj perfshire dhe taksat. Apartament vjen bashke nje post parkimi personal. Per me shume informacion kontaktoni - +355672049900

Tipare
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 170 m2
  • 1,800 €
  • Tirana - Sheshi Willson
  • 104
Video

Shperndaj