Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Ne qender te Tiranes , jepet me qira apartament 2+1
ID: ami 460
Apartment
To rent
800 €
120 m2
Adrese
Pershkrim

Ne qender te Tiranes , jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i ndenjes, gatim , 2 dhoma gjumi, 2 tualet dhe 1 ballkon. I orientuar nga Jug - Lindja dhe ndodhet ne katin e 4-te banim. Zona eshte shume mire, krijon facilitete per nje jetese sa me komode. Cmimi: 800 / muaj Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Ledin +355672049900

Tipare
 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 110
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualet
 • 120 m2
 • 800 €
 • Tirana - Blv. Zogu i Pare
 • 86
 • 4
Video

Shperndaj