Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

OKAZION ! SHITET AMBIENT I PERSHTATSHEM PER ZYRA TEK LIBRI UNIVERSITAR, CMIM REFERENCE.
ID: mei 751
Apartment
For sale
296,000 €
185 m2
Adrese
Pershkrim

Shitet ambient i pershtatshem per zyra 185 m2 prane Librit Universitar. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim ne pallat me ashensor, prane rruges kryesore. Ambienti eshte i organizuar ne 4 zyra te medha, nje ambient i madh open space, 2 magazina, 1 tualet, 2 ambiente te pershtatura si kuzhine. Ambienti eshte shume i pershtatshem per zyra, per biznese te ndryshme. Infrastruktura eshte e pershtatur per shumellojmeri aktivitetesh, ambienti mund te modifikohet sipas kerkeses se klientit. Zona eshte nder me te preferuarat ne Tirane me super akses dhe facilitete te ndryshme. Cmimi eshte i negociushem. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Tipare
  • Siperfaqe totale : 185.4
  • Siperfaqe neto : 185.4
  • Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 185 m2
  • 296,000 €
  • Tirana - Libri universitar
  • 108
Video

Shperndaj