Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Kompleksi Nobis, Jepet Apartament 1+1 me Qira
ID: 443
Apartment
To rent
700 €
78 m2
Adrese
Pershkrim

Nobis, Jepet me qira apartament 1+1. Siperfaqe e apartamentit eshte 78 m2, apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi cilesor dhe te mire administruar, me sistem sigurie dhe kamerash. Ambjenti organizohet nga salloni, kuzhine me vete, nje dhome gjumi nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka pamje fantastike nga liqeni i Tiranes Cmimi: 700 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355676022313.

Tipare
  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 78
  • Siperfaqe neto : 78
  • Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 78 m2
  • 700 €
  • Tirana - Petronini
  • 142
Video

Shperndaj