Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PER ZYRA, AFER QENDRES.
ID: mei 750
Apartment
To rent
350 €
65 m2
Adrese
Pershkrim

Jepet me qira apartament 2+1 per zyra prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne kati e 1-re banimi ne nje nga zonat e preferuara ne Tirane shume prane Qendres. Eshte i pershtatur dhe ka funksionuar per zyra. Ka siperfaqe prej 65 m2, i organizuar ne 3 ambiente, 1 tualet, ballkon, korridor shperndares. Eshte i pajisur me kondicionere dhe me nje kuzhine. Cmimi eshte 350 euro i disukuteshem. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Tipare
 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Siperfaqe neto : 65
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 65 m2
 • 350 €
 • Tirana - Qender
 • 188
 • 2
Video

Shperndaj