Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Ne Bllok, Jepet me Qira super Apartamenti 3+1.
ID: ami 459
Apartment
To rent
900 €
140 m2
Adrese
Pershkrim

Ne Bllok, Jepet me Qira super Apartamenti 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe 140 m2. Ambjenti organizohet nga dhoma e ndenjes dhe e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te reja ne zone dhe ofron facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Mobilimi i apartamentit eshte cilesor dhe modern. Cmimi: 900 Euro/Muaj. Per me shume informacion, kontaktoni Inon: +355675088805

Tipare
 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 140
 • Siperfaqe neto : 135
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualet
 • 140 m2
 • 900 €
 • Tirana - Blloku
 • 128
 • 6
Video

Shperndaj