Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Kompleksi Kolombo, Shitet Apartament 1+1
ID: ami 455
Apartment
For sale
80,000 €
72 m2
Adrese
Pershkrim

*** Ulet Cmimi *** Kompleksi Kolombo, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 72m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon te bollshem. Shitet totalisht i mobiluar. Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Cmimi: 80000 Euro, i negociueshem. Per me shume informacion, kontakto tani Xhulion: +355676088700

Tipare
 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 72
 • Siperfaqe neto : 68
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 72 m2
 • 80,000 €
 • Tirana - Liqeni i Thate
 • 421
 • 3
Video

Shperndaj