Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA NE QENDER BIZNESI, NE QENDER.
ID: mei 744
Business environment
To rent
1,200 €
96 m2
Adrese
Pershkrim

Jepet me qira ambient per zyra open space, 96 m2 ne nje nga qendrat e biznesit me te mira ne Qender. Ambienti ndodhet ne katin e 9-te, ne nje super lokacion, me facilitete dhe akses te jashtezakonshem. Super pamje nga sheshi Skenderbej. Eshte nje qender me monitorim te vazhdueshem, sistem ngrohje-ftohje. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Tipare
  • Tualet (e) : 2
  • Siperfaqe totale : 96
  • Siperfaqe neto : 96
  • Dhoma gjumi
  • 2 Tualet
  • 96 m2
  • 1,200 €
  • Tirana - Qender
  • 171
  • 9
Video

Shperndaj