Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Prane Pallatit Te Sportit "Asllan Rusi", Jepet Me Qira Apartament 1+1
ID: mei 742
Apartment
To rent
400 €
80 m2
Adrese
Pershkrim

Prane Pallatit Te Sportit "Asllan Rusi", mbrapa RING CENTER jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualet dhe nje verande 22 m2. Per me shume info kontaktoni ne numrin 0675088808.

Tipare
  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe neto : 60
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 80 m2
  • 400 €
  • Tirana - Zogu I Zi
  • 104
  • 6
Video

Shperndaj